Ogłoszenia duszpasterskie na V Niedzielę Wielkiego Postu

Ogłoszenia duszpasterskie na V Niedzielę Wielkiego Postu

29 marca 2020

Drodzy Siostry i Bracia w ostatnich tygodniach coraz bardziej nas przygnębia widok pustego kościoła, opustoszałych ławek. Jednocześnie jest to dla nas to trudne doświadczenie, które pozwala nam zatęsknić bardziej za Jezusem Eucharystycznym, a nam kapłanom zatęsknić za Wami, naszymi Parafianami.

Smutno bez was i cicho w kościele.

1. Z przykrością informujemy, że zgodnie z zaleceniem władz państwowych do 11 kwietnia na mszach świętych nie może być więcej niż 5 osób. Pierwszeństwo mają osoby, które zamówiły mszę świętą.

2. Kapłani będą posługiwać w sakramencie pokuty przez ten tydzień od godz. 16 do 18. Zachęcamy do korzystania ze spowiedzi świętej.

3. Wizyty chorych z racji I Piątku miesiąca się nie odbędą. Gdyby zaistniały poważne przyczyny, to naturalnie przyniesiemy Pana Jezusa na indywidualne zgłoszenia.

4. Za tydzień Niedziela Palmowa – Niedziela Męki Pańskiej. Ci nieliczni, którzy mogą przyjść niech przyniosą palmy do poświęcenia

5. Dziękujemy serdecznie wszystkim ofiarodawcom, którzy wspierają naszą wspólnotę indywidualnymi ofiarami. Serdeczne Bóg zapłać.

6. Koła Różańcowe będą się modliły w dalszym ciągu w tych samych intencjach, bez wymiany tajemnic. Szczególnie proszę o dołączenie intencji o ustanie pandemii koronawirusa.

7. Wszystkich zachęcamy do wspólnej modlitwy o ustanie pandemii, szczególnie Koronką do Bożego Miłosierdzia o godz. 15 i na różańcu o godz. 20,30. Niech ożyją nasze domy modlitwą i lekturą rodzinną Bożego Słowa.

DOSTOSUJ WYŚWIETLANIE