Ogłoszenia duszpasterskie na II Niedzielę Zwykłą

Ogłoszenia duszpasterskie na II Niedzielę Zwykłą

17 stycznia 2021

  1. Dzisiejsza niedziela jest obchodzona jaki Dzień Judaizmu. Mamy okazję podziękować Bogu za dziedzictwo wiary, które Izraelici przechowali na przestrzeni dziejów, oraz przypomnieć sobie o wielu wspólnych wartościach łączących Judaizm i Chrześcijaństwo. Od poniedziałku rozpoczynamy Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan.
  2. W poniedziałek msza wieczorna będzie sprawowana przy udziale członków Dzieła Nieustannej Nowenny Uczniów Jezusa. Wcześniej Koronka do Ducha Świętego.
  3. Po mszy wieczornej w poniedziałek spotkanie męskiej Grupy św. Józefa.
  4. We wtorek po wieczornej mszy wznawiamy spotkania Kręgu Biblijnego.
  5. W czwartek obchodzimy Dzień Babci, które będziemy otaczać szczególną modlitwą tego dnia, we wspomnienie św. Agnieszki. W piątek Dzień Dziadka. Wszystkich dziadków będziemy polecać Bożej Opatrzności. W przyszłą niedzielę młodzież z Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży będzie naszym seniorom rozdawać kartki z życzeniami na Dzień Babci i Dziadka
  6. Caritas zachęca do włączenia się w szczególną akcję dobroczynną nazwaną „Caritas Łączy”. Caritas Polska stworzyła nową sieć komórkową, z której 30% zysków jest przeznaczone na działalność dobroczynną. Abonament podstawowy od 9 zł. Umowę można zawierać i zakończyć w dowolnym momencie. Szczegóły na ulotkach z tyłu kościoła.
  7. Do nabycia styczniowy numer Martyrii oraz książeczka do rodzinnej modlitwy, która dotychczas była rozdawana w czasie wizyt kolędowych. Nawiązuje one do tematu roku duszpasterskiego – zgromadzeni w wieczerniku.
  8. Wszystkim dobroczyńcom naszej wspólnoty parafialnej składamy serdeczne Bóg zapłać za wszystkie ofiary składane na rzecz kościoła i za dar modlitwy.
  9. Pan Bóg wezwał do wieczności w minionym czasie Piotra Niedźwieckiego, Teresę Sędek, Teresę Romanowską i Stanisława Wysockiego.
DOSTOSUJ WYŚWIETLANIE