Ogłoszenia duszpasterskie na 21 niedzielę Zwykłą

Ogłoszenia duszpasterskie na 21 Niedzielę Zwykłą

27 sierpnia 2023

  1. Witamy w naszej wspólnocie parafialnej nowego wikariusza, ks. Kamila Wielgata, któremu życzymy wielu Bożych łask i opieki Pani Fatimskiej na posługiwanie w tej wspólnocie oraz życzliwości od ludzi, szczególnie od naszych parafian, którzy mają zawsze wiele serdeczności wobec kapłanów.
  2. W tym tygodniu będziemy obchodzić I piątek i I sobotę miesiąca. W piątek wznawiamy odwiedziny chorych od godz. 9,00. Spowiedź dzieci i młodzieży od godz. 16,30. Bardzo zachęcamy aby od września rozpocząć praktykę obchodzenia I piątków miesiąca i przed nowym rokiem szkolnym wzmocnić się duchowo.
  3. W I sobotę będziemy obchodzić Noc Fatimską. Rozpoczęcie o godz. 19,00 medytacją maryjną, następnie Eucharystia o godz. 20,00 zakończona procesją z figurą Matki Bożej Fatimskiej. Po procesji adoracja Najświętszego Sakramentu do godz. 22,30. Mszy świętej będzie przewodniczył ksiądz neoprezbiter Kamil Wielgat, który po procesji udzieli prymicyjnego błogosławieństwa. Serdecznie zapraszamy.
  4. W sobotę także o godz. 17,00 w naszej świątyni odbędzie się koncert przepięknej muzyki barokowej. Koncert w katedrze ełckiej zainauguruje 5 Międzynarodowy Festiwal pod tytułem Barok na Mazurach – Zakochana dusza. Więcej szczegółów na plakacie w gablocie.
  5. Msza święta na rozpoczęcie roku szkolnego w niedzielę o godz. 11,00.
  6. W piątek o godz. 18,45 spotkanie osób udających się na pielgrzymkę do Krakowa – Zakopanego oraz na beatyfikację rodziny Ulmów.
  7. Pan Bóg wezwał do wieczności w minionym miesiącu Sławomira Zaniewskiego, Janusza Nowaka, Zbigniewa Makala, Wiesława Kwiecińskiego, Jana Igantiuka i Leszka Ramotowskiego. Wieczny im pokój.
DOSTOSUJ WYŚWIETLANIE