Ogłoszenia Duszpasterskie na 12 Niedzielę Zwykłą

Ogłoszenia duszpasterskie na XII Niedzielę Zwykłą

21 czerwca 2020

Wszystkim naszym drogim parafianom i gościom chcemy przypomnieć o konieczności zasłonięcia ust i nosa w budynku kościoła. Jest to tym bardziej ważne z racji na coraz liczniejsze przypadki zachorowań na terenie naszego miasta.

  1. W najbliższy wtorek obchodzimy Dzień Ojca. W tym dniu chcemy szczególną modlitwą otaczać wszystkich ojców.
  2. W środę oddajemy cześć św. Janowi Chrzcicielowi w Uroczystość jego narodzin. Przed wieczorną mszą świętą modlimy się nowenną do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, której liturgiczne wspomnienie wypada w sobotę 27 czerwca.
  3. W piątek zakończenie roku szkolnego. Na wieczornej mszy świętej będziemy dziękować Bogu za mijający rok szkolny i prosić Boga o szczęśliwe wakacje. Po wieczornej mszy odbędzie się Wieczór Uwielbienia poprowadzony przez Wspólnotę Przyjaciół Oblubieńca.
  4. W przyszłą niedzielę ofiary będą zbierane na rzecz remontu organów. Na początku lipca ma się rozpocząć ich montaż. Po mszy o 12,15 spotkanie Kół Żywego Różańca i wymiana tajemnic.
  5. Zachęcamy do nabycie najnowszego numeru naszego diecezjalnego miesięcznika – Martyria.
  6. Od tego tygodnia nasza kancelaria parafialna będzie otwarta według grafiku wakacyjnego. We wtorek w godzinach 8,00-10,00 i 16,00-18,00. Czwartek 16,00-18,00. W pilnych sprawach można zgłaszać sprawy o każdej porze.
  7. W minionym czasie Bóg wezwał do wieczności – Jarosława Cybulskiego, Cecylię Kuczewską, Andrzeja Kotowskiego, Mariana Wnuk i Grzegorza Majewskiego
DOSTOSUJ WYŚWIETLANIE