Ogłoszenia duszpasterskie na IV Niedzielę Wielkanocną

Ogłoszenia duszpasterskie na IV Niedzielę Wielkanocną

25 kwietnia 2021

  1. Dzisiejszą niedzielą Dobrego Pasterza rozpoczynamy Tydzień Modlitw o nowe powołania kapłańskie i zakonne. Szczególną modlitwą otaczajmy tegorocznych maturzystów aby wybierali drogę życia zgodnie z ich powołaniem.
  2.  W tym tygodniu rozpoczynamy bezpośrednie przygotowania dzieci do I Komunii Świętej. Spotkania o godz. 16,00. Grupa I we wtorek, II grupa w środę i III grupa w czwartek.
  3. W środę po wieczornej mszy świętej, o godz. 18,45, spotkanie rodziców kandydatów do bierzmowania.
  4. W sobotę 1 maja przypada I Sobota miesiąca. Po rannej mszy wystawienie Najświętszego Sakramentu i różaniec poprowadzony poprzez Straż Honorową Niepokalanego Serca Maryi. Przypominamy, że nabożeństwa fatimskie rozpoczną się od 13 maja.
  5. W dniu 1 maja przypada także święto św. Józefa Rzemieślnika. Parafia św. Józefa w Nowej Wsi Ełckiej organizuje w tym dniu spotkanie mężczyzn z Diecezji Ełckiej oraz z Wspólnot Męskich działających w naszej diecezji i parafii. Początek spotkania o godz. 9,00; o godz. 10,30 plenerowa Droga Krzyżowa i o 12,00 msza święta pod przewodnictwem księdza Biskupa Jerzego Mazura. Powstała inicjatywa, aby z Ełku wyruszyła grupa piesza do św. Józefa w Nowej Wsi Ełckiej. Początek wymarszu z Placu Katedralnego o godz. 7,45. Chętnych prosimy o wcześniejsze zgłoszenie.
DOSTOSUJ WYŚWIETLANIE