Ogłoszenia duszpasterskie na XIX Niedzielę Zwykłą

Ogłoszenia duszpasterskie na XIX Niedzielę zwykłą

8 sierpnia 2021

  1. Trwamy w duchowej łączności z pielgrzymami, którzy pieszo zdążają na Jasną Górę. Do środy 11 sierpnia codziennie o 21 w naszej świątyni spotykamy się na Apelu Jasnogórskim.
  2. Jest jeszcze kilka wolnych miejsc na wyjazd na spotkanie naszych pielgrzymów pod Częstochową. Wyjadą dwa autokary. Wyjazd we wtorek wieczorem o godz. 21,30. Z Częstochowy wyjazd w środę około godz. 17,00.
  3. Od piątku nasza wspólnota obchodzi 33 dniowe Rekolekcje Zawierzenia. Chcemy w czasie tych rekolekcji oddać się Matce Bożej pod duchową opiekę i przygotować się do beatyfikacji kard. Wyszyńskiego i Matki Róży Czackiej.
  4. W przyszłą niedzielę obchodzimy Uroczystość Wniebowzięcia NMP oraz rocznicę Cudu nad Wisłą. Jest to również Dzień Wojska Polskiego. Po mszach świętych odbędzie się błogosławieństwo ziół i kwiatów.
  5. Dziękujemy Bogu i ludziom za postęp prac przy renowacji organów i prosimy o cierpliwość i życzliwość ludzi dobrej woli. Wszystkim dobroczyńcom serdecznie dziękujemy.
  6. Naszym parafianom, pielgrzymom i gościom życzymy wszystkiego najlepszego.
  7. Po mszach świętych zbieramy ofiary do puszek na pomoc poszkodowanym w kataklizmach w Polsce i Europie zachodniej.
DOSTOSUJ WYŚWIETLANIE