Ogłoszenia duszpasterskie na 29 Niedzielę Zwykłą

Ogłoszenia duszpasterskie na XXIX Niedzielę Zwykłą

17 października 2021

  1. W następną niedzielę będziemy obchodzić Dzień Misji i Misjonarzy. Darem i modlitwy i ofiarami materialnymi będziemy mogli wesprzeć Papieskie Dzieła Misyjne.
  2. W poniedziałek wspomnienie liturgiczne św. Łukasza Ewangelisty – patrona służby zdrowia. Modlitwą chcemy otoczyć pracowników służby zdrowia oraz ich pacjentów.
  3. We wtorek po wieczornej mszy świętej odbędzie się spotkanie Kręgu Biblijnego. Serdecznie zapraszamy.
  4. W najbliższy piątek będziemy obchodzić wspomnienie św. Jana Pawła II – Patrona miasta Ełk. Całą społeczność naszego miasta będziemy oddawać pod opiekę Bożej Opatrzności.
  5. Zachęcamy do podjęcia modlitwy za zmarłych w formie mszy świętej składkowej, która będzie sprawowana przez wszystkie dni listopada o godz. 18,00, oraz będziemy modlić się w wypominkach przez cały listopad o godz. 17,30. Z tyłu kartek jest lista ulic, na których mieszkają nasi parafianie. Dzięki temu będziemy mogli podać terminy kiedy będą wyczytywane poszczególne intencje.
  6. W minioną niedzielę była przeprowadzona zbiórka na rzecz Dzieła Nowego Tysiąclecia. Zostało zebrane 1150 zł. Serdecznie dziękujemy wszystkim darczyńcom. Z serca dziękujemy także za wszelkie wsparcie duchowe i materialne naszej parafii. Dzięki temu możemy kontynuować różne dzieła przy naszej parafii.
  7. Przypominamy o trwających w naszej parafii rekolekcjach Seminarium Odnowy Wiary. Spotkania odbywają się w czwartki o godz. 19,00.
  8. Zachęcamy do nabycia nowego numeru Martyrii, Miłujcie się oraz maryjnego miesięcznika Tota Tua.
  9. Do wieczności Pan Bóg wezwał w minionym czasie Małgorzatę Dudyńską oraz Eugeniusza Antoniuka.
DOSTOSUJ WYŚWIETLANIE