Ogłoszenia duszpasterskie na VII Niedzielę Zwykłą

Ogłoszenia duszpasterskie na VII Niedzielę Zwykłą

20 lutego 2022

  1. W dniu dzisiejszym o godz. 15,00, w salce z tyłu kościoła, odbędzie się kolejne spotkanie parafialnej grupy synodalnej. Wszystkich zapraszamy na to spotkanie.
  2. W poniedziałek podczas wieczornej mszy świętej będziemy modlić się z Wspólnotą Dzieła Nieustannej Nowenny Uczniów Jezusa mszą wotywna o Duchu Świętym w intencji osób życia konsekrowanego.
  3. We wtorek kościół obchodzi Święto Katedry Świętego Piotra. W tym dniu każdy wierny nawiedzając kościół katedralny św. Wojciecha może uzyskać odpust zupełny odmawiając z wiarą modlitwę Ojcze nasz i Wierze w Boga. Po wieczornej mszy odbędzie się spotkanie Kręgu biblijnego na plebanii.
  4. W środę o godz. 18,45 odbędzie się spotkanie modlitewne Bractwa św. Józefa, na które zapraszamy wszystkich mężczyzn. Szczególną intencją spotkania będzie modlitwa o pokój. Po modlitwie będziemy kontynuować spotkanie w domu parafialnym rozważając kolejne tematy grupy synodalnej.
  5. W sobotę na skrzyżowaniu ulic Wojska Polskiego i Armii Krajowej odbędzie różaniec publiczny w intencji obrony życia. Organizatorem jest Akcja Katolicka z parafii pw. Ducha Świętego.
  6. W nocy z 26 na 27 lutego przy parafii św. Rafała Kalinowskiego na Barankach obędzie się Noc Walki o Błogosławieństwo dla Polski. Początek modlitewnego spotkania o godz. 21,00 Apelem Jasnogórskim, następnie modlitwy za przyczyną św. Jana Pawła i Andrzeja Boboli. Następnie msza o północy i dalsze trwanie na modlitwie do poranka. Szczegóły na plakacie w gablocie.
  7. W przyszłą niedzielę po mszy o godz. 12,15 odbędzie się spotkanie Kół Różańcowych i wymiana tajemnic.
  8. Do wieczności w minionym czasie Pan Bóg wezwał s. Faustynę Wiśniewską, Krystynę Olszewską, Irenę Bubieńczyk oraz Leokadię Szymanowską
DOSTOSUJ WYŚWIETLANIE