Ogłoszenia duszpasterskie na 19 niedzielę zwykłą

Ogłoszenia duszpasterskie na 19 Niedzielę Zwykłą

07 sierpnia 2022

  1. Wczoraj nasza wspólnota parafialna przeżywała uroczystość patronalną Przemienienia Pańskiego i Noc Fatimską. Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy wzięli czynny udział w adoracjach podczas Czterdziestogodzinnego Nabożeństwa i procesji fatimskiej.
  2. Do środy 10 sierpnia codziennie w naszej świątyni odbywają się Apele Jasnogórskie w ramach duchowego pielgrzymowania na Jasną Górę. Zapraszamy wszystkich do włączenia się do wspólnej modlitwy.
  3. W środę po Apelu Jasnogórskim o 21,30 wyruszą dwa autokary z pielgrzymami, którzy dołączą się do ostatniego etapu Ełckiej Pielgrzymki Pieszej, zgłosiło się 85 osób na ten wyjazd, za co serdecznie dziękujemy. Dysponujemy jeszcze kilkoma wolnymi miejscami. Serdeczna prośba o uregulowania spraw finansowych w związku z tym wyjazdem. Wejście pielgrzymów jest przewidziane na godz. 10,30 a następnie o godz. 11,00 odbędzie się msza święta przed obrazem Matki Bożej Częstochowskiej. Wyjazd z Częstochowy przewidziany jest około godziny 16,00.

Dnia 13 sierpnia 2022 roku (sobota) odbędzie się XX Diecezjalna Pielgrzymka w intencji trzeźwości do Sanktuarium Matki Bożej w Studzienicznej.

Program pielgrzymki:

10.00 – Rozpoczęcie spotkania i powitanie przybyłych grup,

10.15 – Różaniec (w czasie różańca możliwość spowiedzi św.),

11.00 – Msza św.

12.30 – Posiłek,

  1. – Otwarty miting,

15.00 – Koronka do Bożego Miłosierdzia,

15.30 – Błogosławieństwo na zakończenie pielgrzymki.

Wszystkim naszym gościom życzymy dobrego wypoczynku w pięknym Ełku i okolicach oraz Bożego błog. i wszelkich łask naszym dobrodziejom i parafianom.

DOSTOSUJ WYŚWIETLANIE