Ogłoszenia duszpasterskie na III Niedzielę Zwykłą

Ogłoszenia duszpasterskie na III Niedzielę Zwykłą

22 stycznia 2023

  1. W minioną sobotę zakończyliśmy wizytę duszpasterską u rodzin naszej parafii. Wszystkim dziękujemy za gościnność, serdeczność oraz za przywiązanie do tradycji i Kościoła. Serdecznie dziękujemy za wsparcie duchowe i materialne potrzeb naszej parafii. Na potrzeby kościoła zostało zebrane 27 tysięcy złotych.
  2. Nikogo nie chcieliśmy pominąć podczas wizyty duszpasterskiej. Mogły się zdarzyć sytuacje, że pojawili się nowi mieszkańcy, a poprzedni lokatorzy nie przyjmowali księdza u siebie, wówczas mogliśmy nie kołatać do takich drzwi od lat zamkniętych. Mogliśmy tez po prostu kogoś nie zastać z racji na różne sytuacje losowe. Gdyby ktoś jeszcze chciał przyjąć kapłana u siebie to prosimy o indywidualne zgłaszanie do kancelarii.
  3. Dzieci zapraszamy do udziału w warsztatach muzycznych, które przeprowadzi w drugim tygodniu ferii siostra Gregoria. Szczegóły na plakacie.
  4. Nasza parafia organizuje wyjazd pielgrzymkowy szlakiem św. Pawła Apostoła na terenie dzisiejszej Turcji. Wyjazd odbędzie się w drugiej połowie czerwca. Odwiedzamy min. Stambuł, Efez, Troję, Kapadocję i wiele innych ciekawych miejsc.
  5. Tydzień małżeństwa w Ełku:

W dniach od 7 do 14 lutego br. w Ełku we współpracy

Wydziału Duszpasterstwa Rodzin ze Stowarzyszeniem Rodzina Rodzin zostanie zorganizowany Tydzień Małżeństwa. W ramach tego tygodnia przygotowano warsztaty z przyjaźni w małżeństwie, warsztaty fotograficzne, warsztaty masażu, warsztaty o finansach w małżeństwie, seans filmu „Nakręcony tata” w kinie ECK oraz wieczór uwielbienia. Więcej informacji na stronach internetowych: https://www.tydzienmalzenstwa.pl/elk/ oraz

https://www.facebook.com/tydzienmalzenstwaelk

W niedzielę 12 lutego małżeństwa w kościele pw. św. Rafała Kalinowskiego w Ełku o godz. 12.00 zostanie odprawiona Msza święta z odnowieniem przyrzeczeń małżeńskich. Serdecznie zapraszamy wszystkie małżeństwa, a szczególnie te pary, które zawarły sakramentalny związek małżeński

w 2022 r.

DOSTOSUJ WYŚWIETLANIE