Ogłoszenia duszpasterskie na Niedzielę Przemienienia Pańskiego

Ogłoszenia duszpasterskie na Niedzielę Przemienienia Pańskiego

06 sierpnia 2023

  1. Serdeczne podziękowania kierujemy do osób, które zaangażowały się w Czterdziestogodzinne Nabożeństwo oraz w Noc Fatimską. Za każdą chwilę adoracji, prowadzenie modlitw i wszelką życzliwość serdeczne Bóg zapłać.
  2. Zapraszamy do duchowego pielgrzymowania na Jasną Górę poprzez uczestnictwo w Apelu Jasnogórskim. Do czwartku o godz. 21,00 wraz z młodzieżą gromadzimy się wokół Maryi i wraz z Nią podążamy pielgrzymką wiary.
  3. W czwartek 10 sierpnia o 21,30 wyjeżdżają dwa autokary na ostatni etap Ełckiej Pieszej Pielgrzymki do Mykanowa i Częstochowy. Jest jeszcze kilka wolnych miejsc. Z Częstochowy wyjazd jest planowany na godz. 16,30.
  4. W sobotę odbędzie się w Sanktuarium w Studzienicznej Diecezjalna Pielgrzymka w intencji trzeźwości. Msza święta jest przewidziana na godz. 11,00
  5. Księża Salezjanie otwierają w Ełku Szkołę Podstawową. Szkoła w systemie wychowawczym ks. Bosko będzie się opierać na systemie wartości chrześcijańskich oraz na systemie prewencyjnym, który wypracował założyciel Salezjanów. Szczegóły na plakacie w gablocie.
  6. Zapraszamy do udziały w pielgrzymce organizowanej przez naszą parafię do Krakowa – Łagiewnik – Zakopanego i na beatyfikację rodziny Ulmów w Markowej. Pielgrzymka w dniach 07-10 września. Zostało 10 wolnych miejsc.
DOSTOSUJ WYŚWIETLANIE