Ogłoszenia duszpasterskie na 22 Niedzielę Zwykłą

Ogłoszenia duszpasterskie na 22 Niedzielę Zwykłą

03 września 2023

  1. Serdeczne podziękowania wszystkim osobom, które zaangażowały się we wczorajszą Noc Fatimską.
  2. Na najbliższy wtorek 5 września chcielibyśmy serdecznie zaprosić Radę Duszpasterską na spotkanie na plebanii. Zapraszamy serdecznie liderów ruchów i stowarzyszeń działających przy naszej parafii, na omówienie wyzwań kolejnego roku duszpasterskiego. Spotkanie po wieczornej mszy świętej o godz. 19,00.
  3. W tym tygodniu przypada I Czwartek miesiąca. Po rannej mszy adorację do godz. 08,30 poprowadzi Wspólnota Krwi Chrystusa. Serdecznie zapraszamy do wspólnej modlitwy.
  4. W czwartek o 4 rano wyruszy pielgrzymka autokarowa z naszej parafii do Łagiewnik, Ludźmierza, Zakopanego oraz na beatyfikację Rodziny Ulmów w Markowej. Jest jeszcze kilka wolnych miejsc.
  5. W piątek 8 września obchodzimy liturgiczne wspomnienie Narodzin Matki Bożej, nazywane również Matki Bożej Siewnej. Msze o godz. 7,00 i 18,00, podczas których będziemy modlić się szczególnie w intencji rolników i działkowiczów o Boże błogosławieństwo dla ich pracy.
  6. W sobotę w Olecku odbędą się Diecezjalne Dożynki, na które jesteśmy zaproszeni przez organizatorów.
  7. W przyszłą niedzielę podczas mszy o godz. 11,00 odbędzie się poświęcenie tornistrów i przyborów szkolnych uczniów klas pierwszych. Rozpoczęcie szkoły to wielkie przeżycie dla dziecka i jego bliskich. Chcemy modlitwą i Bożym błogosławieństwem towarzyszyć najmłodszym uczniom i ich wspierać.
  8. Od tego tygodnia kancelaria parafialna wraca do poza wakacyjnych godzin otwarcia. 
DOSTOSUJ WYŚWIETLANIE