Ogłoszenia duszpasterskie na 32 Niedzielę Zwykłą

  1. W piątek i sobotę w naszej świątyni dziękowaliśmy Bogu za dar niepodległości w naszej Ojczyźnie. Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy się zaangażowali w modlitwę różańcową na Placu Św. Jana Pawła i wzięli czynny udział w mszy za Ojczyznę. Szczególne podziękowanie kierujemy wobec pocztów sztandarowych, które uświetniły tą uroczystość.
  2. We wtorek kancelaria parafialna czynna jedynie po południu. Za niedogodności serdecznie przepraszamy. 
  3. W czwartek 16 listopada obchodzimy Święto Matki Bożej Miłosierdzia z Ostrej Bramy. Po mszy wieczornej w kaplicy adoracji spotkanie modlitewne osób noszących Szkaplerz Karmelitański. 
  4. W sobotę wspomnienie liturgiczne bł. Karoliny Kózkówny – patronki młodzieży.
  5. Od przyszłej niedzieli młodzież z KSM-u po Mszach świętych będzie zbierała ofiary do puszek w ramach akcji „Polak z sercem”. W ramach tej akcji niesiemy pomoc Rodakom z terenów Litwy, Białorusi i Ukrainy. Bliższe informacje umieszczone są na plakacie w gablocie oraz ulotkach wyłożonych z tyłu kościoła.
  6. Zachęcamy młodzież do wzięcia udziału w Europejskim Spotkaniu Młodych TAIZE. Dokładne informacje umieszczone są na plakacie w gablocie.
  7. Dzisiaj po mszach świętych zbiórka ofiar do puszek na rzecz wspólnot katolickich prześladowanych z powodu wiary. Organizatorem zbiórki jest stowarzyszenie Pomoc Kościołowi w Potrzebie. Ulotki informacyjne znajdziemy na półce z prasą katolicką. Wszystkim darczyńcom składamy serdeczne podziękowania. 
DOSTOSUJ WYŚWIETLANIE