Ogłoszenia duszpasterskie na 3 niedzielę zwykłą

Ogłoszenia duszpasterskie na 3 niedzielę zwykłą

21 stycznia 2024

  1. Kościół katolicki obchodzi dzisiaj Niedzielę Słowa Bożego. Niech to będzie jeszcze jedna okazja aby sięgnąć po Biblię i poszukać tam światła na swoją codzienność. Jak powtarzał często św. Hieronim: „nieznajomość Pisma Świętego, jest nieznajomością Chrystusa”.
  2. Obchodzimy dzisiaj Dzień Babci, a jutro Dzień Dziadka. Z wdzięcznością ogarniamy modlitwą wszystkie babcie i dziadków wypraszając Boże błogosławieństwo, a zmarłym wypraszamy dar nieba.
  3. Do czwartku trwamy jeszcze w Tygodniu Modlitw o Jedność Chrześcijan. W piątek 26 stycznia obchodzony będzie w Kościele w Polsce Dzień Islamu. Jest to dzień modlitwy za wyznawców islamu, o to aby w Chrystusie także oni odnaleźli Zbawiciela, oraz o wzajemny szacunek i wolność swobodnego wyznawania wiary.
  4. Trwa jeszcze w naszej wspólnocie parafialnej wizyta duszpasterska. W tym tygodniu przewidziane jest jej zakończenie. Serdecznie dziękujemy za każde otwarte drzwi i wszelką życzliwość. Nikogo nie chcieliśmy pominąć, ale różne okoliczności mogły sprawić, że wizyta się nie odbyła. Gdyby ktoś chciał umówić się na wizytę indywidualną to prosimy o kontakt.
  5. Porządek wizyty duszpasterskiej w tym tygodniu.

22 stycznia (poniedziałek) – ul. Wojska Polskiego 4, 6, 6A, 8 i 10;

23 stycznia (wtorek) – ul. Wojska Polskiego od 1 do 21 (numery nieparzyste); ul. Armii Krajowej 44 i 46.

Kancelaria czynna we wtorek 08,00-10,00 i sobota 08,00-10,00.

DOSTOSUJ WYŚWIETLANIE