Ogłoszenia duszpasterskie na IV Niedzielę Zwykłą – 28 stycznia 2024

1. W piątek 2 lutego przypada Święto Ofiarowania Pańskiego i Światowy Dzień życia Konsekrowanego. Msze święte w tym dniu będą sprawowane o godz. 7:00, 12:00 i 18:00. W czasie mszy świętych będzie poświęcenie świec gromnicznych. Ofiarami zbieranym w tym dniu będziemy wspierać zakony kontemplacyjne.
2. W piątek po wieczornej mszy świętej będziemy rozbierać świąteczne dekoracje. Bardzo zapraszamy osoby chętne do pomocy.
3. W sobotę we wspomnienie świętego Błażeja tradycyjne błogosławieństwo świecami św. Błażeja – Patrona osób chorych na gardło.
4. W tym tygodniu przypada I czwartek, piątek i sobota miesiąca – po rannych mszach tradycyjne nabożeństwa eucharystyczne. W piątek odwiedziny chorych od godz. 9:00.
5. W przyszłą niedzielę po mszy o godz. 12:15 spotkanie młodzieży przygotowującej się do przyjęcia sakramentu bierzmowania.
6. Zakończyła się wizyta duszpasterska w naszej parafii. Przyjęło nas około 40% mieszkańców. Serdecznie dziękujemy za życzliwe przyjęcie, rozmowy i spostrzeżenia. Dziękujemy wszystkim, którzy ofiarami wsparli naszą wspólnotę i mają zrozumienie dla potrzeb ekonomicznych naszej parafii. Za wszystkich parafian i dobroczyńców naszej wspólnoty jest co niedziela sprawowana msza święta o Boże błogosławieństwo, a dla zmarłych parafian i dobroczyńców o dar nieba.

DOSTOSUJ WYŚWIETLANIE