Ogłoszenia duszpasterskie na Uroczystość Wniebowstąpienia

Ogłoszenia duszpasterskie na Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego

24 maja 2020

1. Kończy się miesiąc maj, w czasie którego trwamy w uwielbieniu Boga za przyczyną Maryi Bogurodzicy. Zapraszamy do uczestnictwa w Nabożeństwach Majowych codziennie o 17,30. W tym tygodniu trwamy również na modlitwie Nowenną do Ducha Świętego, która jest odmawiana na zakończenie Litanii Loretańskiej.

2. We wtorek będziemy obchodzić Dzień Matki. Na wszystkich mszach świętych będziemy w sposób szczególny w tym dniu zawierzać nasze mamy, Bożej Matce. Już dzisiaj wszystkim mamom składamy najlepsze życzenia Bożego Błogosławieństwa i wszelkich łask.

3. W najbliższy piątek msza święta wieczorna z modlitwą o uzdrowienie, a po mszy adoracja Najświętszego Sakramentu, którą poprowadzi Wspólnota Przyjaciół Oblubieńca z ks. Piotrem.

4. W piątek od godz. 15,15 spowiedź młodzieży przygotowującej się do sakramentu bierzmowania.

5. W sobotę ks. Biskup Jerzy Mazur na mszach o godz. 12,00 i 15,30 udzieli młodzieży naszej parafii sakramentu bierzmowania. Prosimy wszystkich o modlitwę za naszą młodzież i za ich rodziny. To święto całej naszej parafii.

6. W sobotę od godziny 19,00 Wspólnota Neokatechumenalna poprowadzi liturgię Wigilii Zesłania Ducha Świętego. Serdecznie zapraszamy.

7. W przyszłą niedzielę po mszy o godz. 12,15 spotkanie Kół Żywego Różańca i wymiana tajemnic.

8. Osoby przygotowujące się do zawarcia małżeństwa mogą uczestniczyć w Kursie Przedmałżeńskim organizowanym przy parafii św. Jana Pawła II na Barankach w dniach 12-14 czerwca.

9. Wszystkim dobrodziejom naszej parafii składamy serdeczne podziękowanie za ofiary duchowe i materialne.

DOSTOSUJ WYŚWIETLANIE