Ogłoszenia duszpasterskie na XXI Niedzielę Zwykłą

Ogłoszenia duszpasterskie na XXI Niedzielę Zwykłą

22 sierpnia 2020

  1. Gościmy dzisiaj w naszej wspólnocie ks. Arkadiusza Dardzińskiego, który wkrótce wyjedzie na misje do Tanzanii. Mamy okazję wsłuchać się w jego świadectwo wiary oraz po mszy świętej wesprzeć jego działalność misyjną. Wszystkim dobroczyńcom serdecznie dziękujemy.
  2. Dzisiaj wyrusza piesza pielgrzymka do Grabnika. Początek na Placu Katedralnym o godz. 9,00. W Grabiku Msza Święta pod przewodnictwem Księdza Biskupa Jerzego Mazura o godz. 13,00. Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa.
  3. W przyszłą niedzielę 30 sierpnia wyruszy pielgrzymka mężczyzn do kościoła Matki Bożej Częstochowskiej w Drygałach. Początek pielgrzymki przy kościele św. Józefa w Nowej Wsi Ełckiej o godz. 9,00.
  4. W najbliższą środę przypada Uroczystość Matki Bożej Częstochowskiej. Msze święte o godz. 7,00 i 18,00. Msza wieczorna poprzedzona Nabożeństwem ku czci Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
  5. W minioną niedzielę zbieraliśmy ofiary na rzecz poszkodowanych w Bejrucie. Zebraliśmy kwotę 1350 zł. Serdeczne podziękowanie wszystkim ludziom dobrego serca.
  6. W przyszłą niedzielę po mszy o godz. 12,15 spotkanie dla członków Kół Żywego Różańca i wymiana tajemnic.
  7. Wszystkim dobroczyńcom naszej wspólnoty składamy serdeczne Bóg zapłać za wszelkie ofiary i dar modlitwy. Naszym gościom i parafianom najlepsze życzenia dobrego wypoczynku i bezpiecznych powrotów do domów.
  8. W minionych dniach Bóg wezwał do wieczności Kazimierza Lobę, Wacława Ogórkisa, Pelagię Panasiuk i Leokadię Malinowską. Wieczny odpoczynek…
DOSTOSUJ WYŚWIETLANIE