Ogłoszenia duszpasterskie na 25 Niedzielę Zwykłą

Ogłoszenia duszpasterskie na XXVI Niedzielę Zwykłą

27 września 2020

  1. Obchodzimy dzisiaj Dzień Podziemnego Państwa Polskiego oraz 106 Światowy Dzień Migranta i Uchodźcy.
  2. We wtorek wspomnienie liturgiczne św. Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała. Wszystkich czcicieli serdecznie zapraszamy do wspólnej modlitwy, a po wieczornej mszy na Krąg biblijny poświęcony Aniołom w Biblii.
  3. W środę wspomnienie św. Hieronima, który jest patronem ludzi szczególnie rozmiłowanych w Piśmie Świętym.
  4. Od czwartku rozpoczynamy nabożeństwa różańcowe w naszym sanktuarium. Codziennie o godz. 17,15 zapraszamy na różaniec przed wystawionym Najświętszym Sakramentem. Dzieci zapraszamy szczególnie we wtorek i czwartek na godz. 16,30 na różaniec.
  5. W tym tygodniu I-szy Czwartek, Piątek i Sobota. W piątek odwiedziny chorych od godz. 9,00. Ofiary zbierane na mszach w Pierwszy Piątek są przeznaczone na dzieła misyjne.
  6. W sobotę po rannej mszy różaniec prowadzony przez Straż Honorową Niepokalanego Serca Maryi. Wieczorem rozpoczynamy Noc Fatimską. O godz. 19,00 różaniec, którego prowadzenie prosimy siostry zakonne. Msza św. wynagradzająca o godz. 20,00. Po mszy procesja z figurą Pani Fatimskiej i Apel Jasnogórski. Na zakończenie – adoracja Najświętszego Sakramentu, która potrwa o godz. 22,30.
  7. W przyszłą niedzielę (04 października) po mszy o godz. 18,00 spotkanie rodziców dzieci przygotowujących się do sakramentu bierzmowania. Zapraszamy serdecznie.
  8. Jesteśmy również zaproszeni na 10 października do Suwałk na Spotkanie Ewangelizacyjne zatytułowane „Przestrzeń Ducha” w Hali OSiR. Będą tam występować znani polscy ewangelizatorzy, tacy jak Marcin Jakimowicz, ks. Tomasz Szałanda i nasz biskup pomocniczy Adrian Galbas. Szczegóły na plakacie i ulotkach przy wejściu.
DOSTOSUJ WYŚWIETLANIE