Ogłoszenia duszpasterskie na XXV Niedzielę Zwykłą

Ogłoszenia duszpasterskie na XXV Niedzielę Zwykłą

20 września 2020

  1. Zapraszamy na jutrzejszą wieczorną mszę świętą wszystkich członków Dzieła Nieustannej Nowenny Uczniów Jezusa. Przed mszą Koronka do Ducha Świętego. W dniu jutrzejszym wspominamy również św. Mateusza Ewangelistę, patrona pracowników mediów i dziennikarzy.
  2. We wtorek po wieczornej mszy spotkanie Kręgu Biblijnego w salce za kościołem (od strony budynku kurii).
  3. W środę liturgiczne wspomnienie św. Ojca Pio, a przed wieczorną mszą świętą Nowenna ku czci Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Można włączać się w nowennę poprzez podawanie na kartkach intencji modlitewnych.
  4. Chciałbym serdecznie zaprosić członów Rady Parafialnej, Ekonomicznej i Duszpasterskiej na spotkanie w środę po wieczornej mszy świętej na plebanii. Celem spotkania jest min. przedstawienie sytuacji remontu naszych organów. Firma zajmująca się remontem katedralnych organów od pewnego czasu ma kłopoty z realizacją swoich zobowiązań i wprowadza nas w błąd. O szczegółach chcę porozmawiać z radą parafialną. Chciałbym także wsłuchać się w propozycje usprawnienia i umisyjnienia duszpasterstwa naszej parafii.
  5. W piątek po wieczornej mszy spotkanie rodziców i dzieci rozpoczynających przygotowania do I Komunii Świętej.
  6. W przyszłą niedzielę po mszy o 12,15 spotkanie członków Kół Żywego Różańca.
  7. Ofiary zbierane podczas mszy świętych w przyszłą niedzielę będą przeznaczone na fundusz remontowy naszej parafii.
  8. Pan Bóg wezwał do wieczności śp. Barbarę Mogilnicką. Wieczny jej pokój.
DOSTOSUJ WYŚWIETLANIE