Ogłoszenia Duszpasterskie na 32 Niedzielę Zwykłą

Ogłoszenia duszpasterskie na XXXII Niedzielę Zwykłą

08 listopada 2020

1. Dzisiaj po mszach świętych zbieramy ofiary do puszek na rzecz Kościołów Prześladowanych.

2. Jutro obchodzimy Święto Poświęcenia Bazyliki na Lateranie w Rzymie – katedry Biskupa Rzymu.

3. W środę obchodzimy 102 rocznicę odzyskania niepodległości. Uroczysta Msza Święta dziękczynna z udziałem włodarzy naszego miasta oraz z przedstawicielami władz samorządowych o godz. 12,00 w naszej katedrze. Będziemy się modlić o zgodę w naszej Ojczyźnie.

4. W związku z kolejnymi obostrzeniami przepisów sanitarnych, w naszej świątyni może przebywać jednocześnie 40 osób. Prosimy o zasłanianie twarzy i nosa, oraz o dezynfekcję rąk.

5.W naszej świątyni pojawił się nowy zestaw do wyświetlania pieśni i dający możliwość projekcji multimedialnych. Został on zasponsorowany przez firmę „Sofidel”, znanej też jako „Regina”. Dziękuję serdecznie panu Pawłowi Jaroszewskiemu za pomoc w realizacji tego projektu. Bóg zapłać.

6. Z naszej wspólnoty parafialnej odeszło w minionym czasie bardzo wiele osób. Polecamy Bożemu Miłosierdziu Annę Danowską, Marianną Nowacką, Mirosława Modzelewskiego, Bogumiłę Sewastianow, Zdzisława Dajnowskiego, Halinę Pietuchowską, Bożenę Lisewską, Wandę Kamionowską, Zofię Wiszenko, Krystynę Mamulewicz i Krzysztofa Klepadło. Wieczny im pokój.

DOSTOSUJ WYŚWIETLANIE