Ogłoszenia duszpasterskie na V Niedzielę Zwykłą

Ogłoszenia duszpasterskie na V Niedzielę Zwykłą

07 lutego 2021

  1. W najbliższy czwartek obchodzimy w Kościele wspomnienie Matki Bożej z Lourdes, a jednocześnie Dzień Chorych. Msze święte z udzieleniem Sakramentu Chorych o godz. 7,00, 15,30 i 18,00. Podczas mszy o 15,30 będzie udzielane indywidualne błogosławieństwo Najświętszym Sakramentem. Prosimy serdecznie rodziny o umożliwienie chorym dotarcie w tym dniu do kościoła.
  2. W sobotę wieczorna msza święta z intencją o uzdrowienie duszy i ciała. Po mszy świętej adoracja Najświętszego Sakramentu z modlitwą o uzdrowienie. Prowadzi Wspólnota Przyjaciół Oblubieńca z ks. Piotrem.
  3. Nasze Siostry Benedyktynki Misjonarki zapraszają wszystkich przyjaciół, Współpracowników i Dobrodziejów na Mszę świętą ku czci patronki zgromadzenia – św. Scholastyki 14 lutego o godz. 16,00 w kościele Najświętszego Serca Jezusowego.
  4. Zachęcamy do nabycia najnowszego numeru Martyrii. W jednym z artykułów znajduje się relacja z Nabożeństw z Modlitwą o uzdrowienie prowadzonych w naszej parafii z świadectwami ludzi, którzy doświadczyli szczególnych łask w czasie tej modlitwy.
  5. Nasz Parafialny Zespół Caritas zawiadamia, że najbliższy termin wydawania żywności to piątek 12 lutego, w godzinach od 8,30 do 10,00. Można się jeszcze zgłaszać z zaświadczeniami uprawniającymi do włączenia się w ten projekt wydawanymi przez MOPS lub GOPS. Z tej pomocy korzysta już ponad 500 osób.
  6. Do wieczności Pan Bóg wezwał w minionym tygodniu śp. Halinę Chorosz. Wieczny jej pokój.
DOSTOSUJ WYŚWIETLANIE