Ogłoszenia duszpasterskie na XII Niedzielę Zwykłą

Ogłoszenia duszpasterskie na XII Niedzielę Zwykłą

20 czerwca 2021

  1. W najbliższy poniedziałek na mszy wieczornej będziemy się modlić ze wspólnotą Dzieła Nieustannej Nowenny Uczniów Jezusa. Po mszy wieczornej zapraszamy mężczyzn na modlitewne spotkanie Bractwa świętego Józefa.
  2. W środę przypada Dzień Ojca. Na wieczornej modlitwie chcemy modlitwą otaczać wszystkich ojców. Dla żyjących prosić o dar zdrowia i Boże błogosławieństwo. Dla zmarłych o dar nieba.
  3. W czwartek przypada liturgiczne wspomnienie Narodzin św. Jana Chrzciciela.
  4. W piątek ostatni dzień roku szkolnego. Był to rok specyficzny ze względu na pandemię. Tym bardziej chcemy Bogu dziękować za powrót do szkół i prosić o szczęśliwe i bezpieczne wakacje. Msza na zakończenie roku szkolnego o godz. 8,00.
  5. W przyszłą niedzielę po mszach świętych będzie zbiórka ofiar na rzecz duszpasterstwa młodzieży. Serdeczne Bóg zapłać.
  6. Dziękujemy z całego serca za wszelkie ofiary na rzecz parafii, za ofiary kolędowe i na rzecz remontów. Za wszystkich dobroczyńców dziękujemy Panu Bogu.
  7. Zachęcamy do nabycia pamiątek związanych z naszym sanktuarium oraz o numerze Martyrii, w którym znajdziemy historię figury Matki Bożej Fatimskiej z naszej świątyni.
  8. Zapraszamy do wyruszenia na piesze pielgrzymki w czasie nadchodzących wakacji. Do Ostrej Bramy w Wilnie można wyruszyć z Salezjanami z Suwałk w dniach 15-26 lipca.
  9. Z Ełku można wyruszyć na Jasną Górę. W dniach 28 lipca – 11 sierpnia wyrusza piesza pielgrzymka do tronu Pani Jasnogórskiej. Zapisy w naszej kancelarii parafialnej.
  10. Wszystkim naszym gościom i parafianom życzymy jak najlepszego wypoczynku i bezpiecznego pobytu na naszych terenach.
DOSTOSUJ WYŚWIETLANIE