Ogłoszenia duszpasterskie na III Niedzielę Wielkanocną

Ogłoszenia duszpasterskie na III Niedzielę Wielkanocną

01 maja 2022

  1. Tą niedzielą rozpoczynamy 14 Ogólnopolski Tydzień Biblijny. Zachęcamy do osobistej lektury Słowa Bożego w tym czasie.
  2. We wtorek 2 maja organizujemy parafialny rajd rowerowy szlakiem Ekstremalnej Ełckiej Drogi Krzyżowej. Trasa liczy sobie 42 km. Na zakończenie planowany jest wspólny grill w ogrodzie za plebanią. Jest to dzień Flagi Państwowej, dlatego bardzo zachęcamy, aby wywiesić barwy narodowe w oknach bądź na balkonach. Początek rajdu o godz. 9:00 spod katedry.
  3. W środę Uroczystość Matki Bożej Królowej Polski i kolejna rocznica ustanowienia Konstytucji 3 Maja. Msze święta będą sprawowane jak w każda niedziele. Z jednym wyjątkiem – nie będzie mszy o 19,30. W tym dniu o godz. 19,00 w katedrze odbędzie się koncert zespołu Gospelk. Koncert będzie miał charakter wielkanocny z elementami patriotycznymi.
  4. W tym tygodniu przypadają I czwartek, I piątek i I sobota miesiąca. Po rannych mszach odbędą się tradycyjne nabożeństwa eucharystyczne. Odwiedziny chorych w piątek od godziny 9,00. Spowiedź dzieci od 16,30.
  5. Od tej niedzieli rozpoczynamy odprawianie nabożeństw majowych. Każdego dnia o godz. 17,30.
  6. Pan Bóg wezwał do wieczności w minionych dniach: Alinę Wiszowatą, Henryka Marciszewskiego, Leona Wiszniewskiego, Danutę Paszkowską
    i Jana Zalewskiego.
DOSTOSUJ WYŚWIETLANIE