Ogłoszenia duszpasterskie na IV Niedzielę Wielkanocną

Ogłoszenia duszpasterskie na IV Niedzielę Wielkanocną

08 maja 2022

  1. Niedzielą Dobrego Pasterza rozpoczynamy Tydzień Modlitw o Powołania.
  2. W poniedziałek obchodzimy liturgiczne wspomnienie św. Stanisława – patrona Polski. Modlitwą będziemy ogarniać naszą Ojczyznę.
  3. We wtorek po wieczornej mszy świętej na plebani odbędzie się spotkanie Kręgu biblijnego. Młodzież z KSM-u o godz. 19,00 organizuje w kościele Nabożeństwo Drogi Światła – jest to nabożeństwo, które pozwala nam wejść w rozważań spotkań Jezusa zmartwychwstałego z uczniami.
  4. W piątek nasza wspólnota będzie przezywać uroczystość patronalną -wspomnienie liturgiczne Matki Bożej Fatimskiej. Jednocześnie jest to kolejny dzień wizytacji kanonicznej księdza biskupa w naszej parafii. Zapraszamy na godz. 18,15 wspólnoty funkcjonujące przy naszej parafii na spotkanie z księdzem biskupem w kościele. Liderzy wspólnot są poproszeni o przedstawienie swoich wspólnot i zaprezentowanie dzieł realizowanych we wspólnotach.
  5. Następnie o godz. 19,00 rozpocznie się różaniec, który poprowadzi Wspólnota Matki Bożej Fatimskiej. Msza święta o godz. 20,00 zakończona procesją z figurą Matki Bożej Fatimskiej oraz Apel Jasnogórski. Po apelu rozpocznie się adoracja Najświętszego Sakramentu, która potrwa do godz. 22,30.
  6. Przypominamy o możliwości wyjazdu na Kongres Różańcowy do Krasnegoboru. Jest to piękne sanktuarium z obrazem Matki Bożej Różańcowej, ozdobiony koronami papieskimi. Zapisy w kancelarii lub zakrystii.
  7. I Komunia Święta w naszej parafii odbędzie w dwóch grupach 21 maja (sobota o godz. 12,30) i 22 maja (niedziela o godz. 12,15).
  8. Wszystkim darczyńcom naszej wspólnoty parafialnej, którzy duchowo i materialnie nas wspomagają serdecznie dziękujemy za wszelką życzliwość.
DOSTOSUJ WYŚWIETLANIE