Ogłoszenia duszpasterskie na V Niedzielę Wielkanocną

Ogłoszenia duszpasterskie na V Niedzielę Wielkanocną

15 maja 2022

1. W poniedziałek wieczorna msza święta będzie sprawowana z czynnym udziałem Dzieła Nieustannej Nowenny Uczniów Jezusa, które wcześniej będzie miało swoje spotkanie formacyjne. Jest to także dzień wspomnienia liturgicznego Świętego Andrzeja Boboli – patrona Polski.

2. W środę po mszy wieczornej spotkanie Bractwa Świętego Józefa. Zapraszamy wszystkich mężczyzn na to modlitewne spotkanie.

3. W sobotę o godz. 10,00 w naszej katedrze ksiądz biskup udzieli święceń kapłańskich dwóm diakonom. Prosimy o modlitwę za tych kandydatów i o nowe powołania.

4. W sobotę o godz. 12,30 pierwsza grupa dzieci przyjmie po raz pierwszy Komunię Świętą. Kolejna grupa dzieci uczyni to w niedzielę 22 maja o godz. 12,15.

5. Przypominamy o organizowanym wyjeździe na Kongres Różańcowy Diecezji Ełckiej do Krasnegoboru. Wyjazd 28 maja w sobotę o godz. 7,00, powrót po 16,00. Zapisy w kancelarii lub zakrystii.

6. Nasza parafia przeżywa katechezy nowej ewangelizacji. Zapraszamy na spotkania w katedrze w poniedziałki i czwartki o godz. 18,45.

7. W piątek po wieczornej mszy świętej odbędzie się spotkanie rady parafialnej na plebanii. Spotkanie ma na celu omówienie wizytacji kanonicznej księdza biskupa w naszej wspólnocie oraz przygotowanie do Kongresu Różańcowego w parafii oraz nasz udział w procesji Bożego Ciała.

DOSTOSUJ WYŚWIETLANIE