Ogłoszenia duszpasterskie na 12 niedziele zwykłą

Ogłoszenia duszpasterskie na 12 Niedzielę Zwykłą

19 czerwca 2022

  1. W poniedziałek msza wieczorna będzie sprawowana jako wotywna ku czci Ducha Świętego z udziałem Dzieła Nieustannej nowenny Uczniów Jezusa.
  2. We wtorek wieczorem odbędzie się spotkanie Kręgu Biblijnego.
  3. W czwartek uroczystość Narodzin św. Jana Chrzciciela. Po mszy wieczornej pobłogosławienie kwiatów i ziół oraz zakończenie Oktawy Bożego Ciała. W czasie wieczornej mszy chcemy także modlić się za dzieci i młodzież z racji na zakończenie roku szkolnego. Zapraszamy społeczność szkolną, rodziców i nauczycieli na dziękczynienie Bogu za miniony rok i by prosić o szczęśliwe i bezpieczne wakacje.
  4. W piątek nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.
  5. W przyszłą niedzielę po mszy o godz. 12,15 spotkanie Kół Żywego Różańca i wymiana tajemnic.
  6. Organizujmy w naszej parafii pielgrzymkę do Ziemi Świętej. Wyjazd jest zaplanowany w dniach 16-23 października 2022r. Chcemy nawiedzić główne miejsca związane z życiem Jezusa i Maryi – Jerozolima z Grobem Pańskim i Golgotą, Getsemani i Wieczernik. Betlejem i Nazaret. Będzie rejs po Jeziorze Genezaret i kąpiel w morzu Martwym. Szczegółowy program znajdziemy przy wyjściu z świątyni. Przewodnikiem będzie ksiądz biblista. Zgłoszenia bezpośrednio do proboszcza (tel. 604226028). Koszt wyjazdu to 2150 zł + 609 dolarów.
DOSTOSUJ WYŚWIETLANIE