Ogłoszenia duszpasterskie na 14 niedzielę zwykłą

Ogłoszenia duszpasterskie na 14 Niedzielę Zwykłą

03 lipca 2022

  1. Serdecznie pozdrawiamy i witamy wszystkich pielgrzymów naszego ełckiego Sanktuarium Matki Bożej Fatimskiej. Życzymy dobrego wypoczynku na terenach naszych pięknych Mazur.
  2. Dziękujemy wszystkim, którzy zaangażowali się w zorganizowanie różnych posług na wczorajszą Noc Fatimską.
  3. W najbliższy czwartek będziemy obchodzić I czwartek miesiąca. Po rannej mszy odbędzie się nabożeństwo eucharystyczne w intencji powołań.
  4. W imieniu księdza Arkadiusza Dardzińskiego dziękujemy wszystkim, którzy dołączyli się do zbiórki na rzecz misji w Tanzanii. Zostało zebrane 6100 zł. Wielkie Bóg zapłać.
  5. Dziękujemy także za ofiary złożone na rzecz funduszu remontowego naszej parafii w ubiegłą niedzielę. Zostało zebrane 4270 zł. W tej chwili jesteśmy w trakcie kapitalnego remontu łazienki w mieszkaniu jednego z księży wikariuszy. Przybliżony koszt to około 25 000 zł.
  6. W przyszłą niedzielę po mszach świętych będą zbierane intencje modlitewne na pieszą pielgrzymkę na Jasną Górę. Pielgrzymi i wolontariusze będą zbierać także środki pieniężne na organizację całego zaplecza, które towarzyszy zorganizowaniu pielgrzymki. 
  7. Zachęcamy do nabycia wakacyjnego numeru Martyrii i Miłujcie się. Naszego parafialnego czasopisma jeszcze w tą niedzielę nie będzie. Redaktor naczelny jest na urlopie.
  8. Przypominamy o organizowanej w naszej parafii pielgrzymki do Ziemi Świętej w dniach 16-23 października. Zgłoszenia w kancelarii lub u proboszcza.
  9. Życzymy wszystkim dobrej niedzieli i dobrego wypoczynku.
DOSTOSUJ WYŚWIETLANIE