Ogłoszenia duszpasterskie na 15 niedzielę zwykłą

Ogłoszenia duszpasterskie na 15 Niedziele Zwykłą

10 lipca 2022

  1. W dniu dzisiejszym po mszach świętych można naszym pielgrzymom powierzyć intencje, które będą omadlane w czasie pieszej pielgrzymki na Jasną Górę. Można tez dobrowolnymi ofiarami wesprzeć zaplecze organizacyjne związane z pielgrzymką. Wielkie Bóg zapłać wszystkim ofiarodawcom.
  2. W poniedziałek obchodzimy Święto świętego Benedykta – patrona Europy i duchowego Ojca naszych sióstr Benedektynek Misjonarek.
  3. We wtorek święto św. Brunona z Kwerfurtu – patrona naszej diecezji. Główne uroczystości w Giżycku w sanktuarium św. Brunona.
  4. W piątek wyrusza XIX Piesza pielgrzymka z Suwałk do Wilna.
  5. W sobotę wspomnienie liturgiczne Najświętszej Maryi Panny z Góry Karmel, dzień patronalny wszystkich noszących szkaplerz karmelitański.
  6. W sobotę również odbędzie się XVII Diecezjalna pielgrzymka kobiet do Sanktuarium Królowej Rodzin w Rajgrodzie. Spotkanie rozpoczyna się o godz. 10,30. Szczegóły na plakacie w gablocie.
  7. W przyszłą niedzielę odbędą się diecezjalne obchody kolejnej rocznicy Obławy Augustowskiej. Uroczystości będą miały miejsce w Gibach o godz. 11,00.
  8. Zapraszamy do nabycia najnowszego wakacyjnego numeru Martyrii.
  9. Przyjmujemy zgłoszenia chętnych do wyjazdu na ostatni dzień pielgrzymowania na Jasna Górę w łączności z ełcką pieszą pielgrzymką. Wyjazd w nocy z 10 na 11 sierpnia. Powrót późnym wieczorem 11 sierpnia.
DOSTOSUJ WYŚWIETLANIE