Ogłoszenia duszpasterskie na 16 Niedzielę Zwykłą

Ogłoszenia duszpasterskie na 16 Niedzielę Zwykłą

17 lipca 2022

  1. W poniedziałek na wieczornej mszy świętej będziemy modlić się ze Wspólnotą Dzieła Nieustannej Nowenny Uczniów Jezusa w intencji pielgrzymów, którzy pieszo udają się do Sanktuariów Maryjnych.
  2. W przyszłą niedzielę będziemy gościli w naszej parafii ks. Pawła Zajko, kapłana naszej diecezji, który pracuje od 12 lat jako misjonarz wśród Papuasów w Papui Nowej Gwinei. Podzieli się Słowem Bożym i po mszach będzie zbierał ofiary na misje.
  3. W przyszłą niedzielę z okazji św. Krzysztofa, patrona kierowców i podróżujących po każdej mszy odbędzie się także święcenie pojazdów. Można wjechać pojazdami także na teren przy kościele.
  4. Z tyłu kościoła wyłożone są ulotki firmy Geers, która produkuje aparaty słuchowe i zaprasza na bezpłatne badania słuchu.
  5. Organizujemy wyjazd pielgrzymów na Jasna Górę na dołączenie do pielgrzymów, którzy pieszo wyruszą do Pani Częstochowskiej w dniach 10/11 sierpnia.
  6. Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży organizuje rekolekcje dla młodych ludzi w Chełchach w dniach 17-21 sierpnia. Zgłoszenia do księdza Radosława.
  7. Do wieczności Pan Bóg wezwał w minionych dniach Barbarę Golemo, Bogdana klepadło, Andrzeja Chomę, Annę Budnik i Andrzeja Łobacz.
DOSTOSUJ WYŚWIETLANIE