Ogłoszenia duszpasterskie na 21 Niedzielę Zwykłą

Ogłoszenia duszpasterskie na 21 niedziele zwykła

21 sierpnia 2022

  1. W tym tygodniu wchodzą w życie zmiany personalne w parafiach
    Diecezji Ełckiej. Dotykają one także naszej wspólnoty parafialnej. Ks. Piotr Paliwoda rozpocznie we wrześniu studia w Mediolanie i jednocześnie podejmie pracę we włoskiej parafii na przedmieściach Mediolanu. Ks. Radosław Gulan podejmie pracę duszpasterska jako wikariusz w parafii Wniebowzięcia NMP W Filipowie. W imieniu swoim i całej wspólnoty parafii katedralnej z całego serca dziękuję za wszelkie dobro, które otrzymaliśmy od boga przez posługę tych kapłanów. Dziękuję, że rozlicznych otrzymanych talentów nie zagrzebali w ziemi, lecz wykorzystywali je na większą chwałę Bożą i pożytek ludzi. Dziękujemy za prowadzenie różnych grup i wspólnot działających przy naszej parafii i za kierownictwo duchowe, z którego korzystało wiele osób. Za wszelkie dobro, niech Pan Bóg wynagrodzi i błogosławi na dalszą pracę w Winnicy Pańskiej. Pamiętajcie, że tutaj zawsze jesteście u siebie w domu.
  2. Od czwartku będziemy cieszyć się obecnością dwóch nowych duszpasterzy – ks. Roberta Galickiego i ks. Tomasza Zajkowskiego.
  3. W piątek będziemy obchodzić Uroczystość NMP Częstochowskiej. Msze święte o 7,00 i o 12,00. W tym dniu nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.
  4. W przyszłą niedzielę po mszy o godz. 12,15 spotkanie Kół Żywego Różańca i wymiana tajemnic. Ofiary zbierane w tym dniu tradycyjnie są przeznaczone na fundusz remontowy naszej parafii.
  5. Wszystkim naszym gościom życzymy pięknych chwil spędzonych w naszych stronach, a dobroczyńcom serdecznie dziękujemy za wszelkie wsparcie duchowe i materialne.
DOSTOSUJ WYŚWIETLANIE