Ogłoszenia duszpasterskie na 23 Niedzielę Zwykłą

Ogłoszenia duszpasterskie na 23 Niedzielę Zwykłą

04 września 2022

  1. Dziękujemy serdecznie wszystkim, którzy zaangażowali się w Noc Fatimską. Bractwu św. Józefa dziękujemy z poprowadzenie różańca oraz za czynny udział w procesji.
  2. W tym tygodniu 8 września w czwartek jest Święto Narodzenia Matki Bożej. Msze święte o godz. 7,00; 15,30 i 18,00. Na mszach po południu będzie możliwość poświęcenia ziarna na siew.
  3. We wtorek rano kancelaria będzie zamknięta. Za utrudnienia przepraszamy.
  4. Zbliża się czas przeprowadzenia naszej parafii Misji Parafialnych. Poprowadzą je Ojcowie Karmelici w dniach 25 września – 2 października. Już wkrótce podamy dokładny program naszych misji. Teraz prosimy o modlitwę w intencji ojców misjonarzy.
  5. Minęła kadencja naszej Rady Parafialnej i ksiądz biskup prosi o ustanowienie nowej rady. Składa się ona z dwóch elementów: rady duszpasterskiej i rady ekonomicznej. Gdyby ktoś czuł w sercu, że mógłby w takiej radzie się odnaleźć, to będziemy wdzięczni za zgłoszenie. Może macie swoich kandydatów do Rady to również prosimy glosy wskazujące dana osobę. W pierwszej połowie października nowa rada musi rozpocząć nową kadencję.
  6. Do wieczności Pan Bóg wezwał w minionych dniach Jana Jendrasa, Janinę Jankowską, Genowefę Tuczyńską, Lubę Sulima, Krystynę Gorlewską, Wandę Bieżuńską i Piotra Rafało. Wieczny odpoczynek…
DOSTOSUJ WYŚWIETLANIE