Ogłoszenia duszpasterskie na 25 niedzielę Zwykłą

Ogłoszenia duszpasterskie na 25 niedzielę Zwykłą

18 września 2022

  1. Dzisiaj wspominamy w liturgii św. Stanisława Kostkę – patrona dzieci i młodzieży. Jego wstawiennictwu polecamy szczególnie kandydatów do I komunii Świętej, którzy mają dzisiaj swoje spotkanie na mszy o 11,00 i młodzież przygotowującą się do bierzmowania, którzy na mszy o 18,00 rozpoczynają swoje przygotowania do przyjęcia tego sakramentu.
  2. Juto na mszy o 18,00 będziemy się modlić z dziełem Nieustannej Nowenny Uczniów Jezusa o nowe powołania.
  3. W środę po mszy wieczornej o godz. 18,45 Bractwo św. Józefa zaprasza mężczyzn na modlitwę i spotkanie formacyjne. Spotkanie rozpocznie się nieszporami do św. Józefa w kościele, następnie udamy się do domu parafialnego.
  4. W przyszłą niedzielę organizujemy mały festyn parafialny, na którym chcemy wesprzeć Krystiana. Krystian jest mężem i ojcem, jeździ na wózku inwalidzkim i potrzebuje specjalistycznego pojazdu do transportu wózka inwalidzkiego. Często go możemy spotkać w naszym kościele, gdzie czuje się jak w domu. Chcemy mu tez jak członkowie rodziny parafialnej pomóc. Krystian będzie z wolontariuszami zbierał po mszach świętych kwestę, ale proponujemy aby upiec trochę ciast i stworzyć mały kiermasz parafialny, z którego dochód przeznaczymy dla Krystiana. Osoby, które chciałyby pomóc, zapraszamy we wtorek po wieczornej mszy na organizacyjne spotkanie.
  5. W przyszłą niedzielę rozpoczynamy nasze misje parafialne. Z tyłu kościoła znajdziecie ulotki z dokładnymi informacjami. Prosimy aby ich wziąć trochę więcej i podać dalej sąsiadom, którzy być może jeszcze nie wiedzą tego, że potrzebują wrócić do źródła miłości, a okazją ku temu są misje parafialne. Spotkania z nauką misyjną od poniedziałku 26 września – do soboty 1 października o godz. 7,00, 12,00 i 18,00. Serdecznie zapraszamy.
  6. W ramach misji parafialnych w najbliższy wtorek, w niektórych blokach na terenie naszej parafii pojawią się wędrowni misjonarze, którzy będą chcieli podzielić się Słowem Bożym i swoim doświadczeniem wiary w Boga żywego. Serdecznie prosimy o ich serdeczne przyjęcie.
DOSTOSUJ WYŚWIETLANIE