Ogłoszenia duszpasterskie na 28 niedzielę zwykłą

Ogłoszenia duszpasterskie na 28 Niedzielę Zwykłą

09 października 2022

  1. W naszej wspólnocie gościmy dzisiaj małżeństwa, które drogę wiary realizują we wspólnocie Domowego Kościoła, która jest małżeńską odnoga ruchu oazowego Sługi Bożego ks. Franciszka Blachnickiego. Chcą dzisiaj dać świadectwo swojej przynależności do Chrystusa.
  2. Po mszach świętych zbiórka do puszek na rzecz Domu Samotnej Matki w Ełku.
  3. We wtorek po wieczornej mszy spotkanie Kręgu biblijnego. Wszystkich zainteresowanych Biblią, czy mających swoje pytania odnośnie Pisma Świętego serdecznie zapraszamy.
  4. W piątek 14 października Dzień Edukacji Narodowej. W tym dniu szczególna modlitwą będziemy ogarniać osoby zajmujące się pracą pedagogiczną.
  5. W piątek także po wieczornej mszy świętej odbędzie się nabożeństwo Drogi Krzyżowej w intencji borykających się z problemami uzależnień oraz za rozbite małżeństwa.
  6. W sobotę przy naszej Kurii Diecezjalnej rozpoczyna się kolejna dwuletnia edycja Szkoły Animatorów Biblijnych. W ramach tej szkoły odbywają się wykłady prowadzone przez czterech biblistów z dziedziny Starego i Nowego Testamentu. Spotkania są raz w miesiącu w trzecie soboty i zajmują około 6 godzin wykładów. Jest to propozycja skierowana do wszystkich, którzy chcieliby lepiej zrozumieć Słowo Boże i umieć je także wyjaśniać innym.
  7. Zachęcamy do nabycia nowego numeru Martyrii i Dialogu.
  8. Z tyłu kościoła są już wyłożone kartki z wypominkami i na msze składkową. Serdecznie prosimy aby z tyłu kartki zaznaczyć ulicę, na której mieszka zamawiający wypominki, aby móc później wiedzieć, kiedy dane wypominki będą wyczytywane. Wypominki można składać do skrzynki z przodu kościoła, w zakrystii lub kancelarii.
  9. W przyszłą niedzielę obchodzimy Dzień Papieski i po mszach świętych odbędzie się zbiórka na fundację Dzieła Nowego Tysiąclecia.
  10. Bóg wezwał do wieczności w minionych dniach Tadeusza Podbielskiego, Halinę Kuźmicką, Henryka Szkudlarek, Reginę Niedźwiecką, Władysława Majewskiego i Mieczysława Mieczkowskiego. Polećmy ich Bożemu Miłosierdziu.
DOSTOSUJ WYŚWIETLANIE