Ogłoszenia duszpasterskie na IV Niedzielę Adwentu

Ogłoszenia duszpasterskie na IV Niedzielę Adwentu

18 grudnia 2022

  1. W poniedziałek przed wieczorną mszą świętą gromadzimy się z Wspólnotą Dzieła Nieustannej Nowenny Uczniów Jezusa na wspólnej modlitwie Koronką do Ducha Świętego.
  2. Po wieczornej mszy w poniedziałek zapraszamy do wspólnego dekorowania naszej świątyni i przygotowania stajenki betlejemskiej. Zapraszamy szczególnie mężczyzn z Bractwa Świętego Józefa.
  3. W czwartek 22 grudnia w naszej katedrze odbędzie się Noc Konfesjonałów. Od godz. 19,00 do 22,30 będzie wystawiony Najświętszy Sakrament oraz przybędą spowiednicy aby umożliwić skorzystanie z sakramentu pokuty i pojednania. Serdecznie zapraszamy.
  4. Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa w roratach. Są sprawowane w poniedziałek i sobotę o godz. 06,45 rano, oraz w środę o godz. 18,00.
  5. W Wigilię Bożego Narodzenia nie będzie mszy wieczornej o godz. 18,00.
  6. W noc Bożego Narodzenia będą sprawowane dwie msze święte. O godz. 22,00 oraz o 24,00 – tradycyjna Pasterka. Msze święte będą poprzedzone wspólnym śpiewaniem kolęd.
  7. W Pierwszy i Drugi dzień Świąt Bożego Narodzenia msze święte będą sprawowane jak w każdą niedzielę z jednym wyjątkiem – nie będzie mszy o godz. 19,30.
  8. Zachęcamy do włączenia się w Wigilijne Dzieło Pomocy Dzieciom poprzez nabycie świecy Caritas.
  9. Do wieczności Bóg powołał w minionym czasie z naszej wspólnoty: Teresę Dziekońską, Wiesławę Krupińską, Stanisława Gromko, Stanisławę Modzelewską, Helenę Żuk i Stanisława Mroczkowskiego. Wieczny im pokój.
DOSTOSUJ WYŚWIETLANIE