Ogłoszenia duszpasterskie na VI Niedzielę Zwykłą

Ogłoszenia duszpasterskie na VI Niedzielę Zwykłą

12 lutego 2023

  1. W dniu dzisiejszym łączymy się duchowo z ofiarami ostatniego trzęsienia ziemi w Turcji i w Syrii. Wszystkie ofiary oraz dzielnych ratowników ogarniamy modlitwą. Gdyby ktoś chciał materialnie udzielić pomocy można to uczynić poprzez:

wpłacając darowiznę przez stronę caritas.pl

wpłacając dowolną kwotę na konto nr 77 1160 2202 0000 0000 3436 4384 z dopiskiem POMOC

wysyłając SMS o treści POMOC pod numer 72052 (koszt 2,46 zł)

  • Dzisiaj po mszy o 12,15 młodzież przygotowująca się do bierzmowania ma swoje spotkanie formacyjne.
  • We wtorek, w liturgiczne wspomnienie św. Cyryla i Metodego – Patronów Europy oraz św. Walentego – patrona zakochanych i chorych na epilepsję, będziemy modlić się za wszystkich narzeczonych i przygotowujących się do zawarcia sakramentalnego małżeństwa o odkrycie duchowej drogi prowadzącej od zakochania do głębokiej miłości.
  • W czwartek 16 lutego po mszy wieczornej o godz. 18,45 modlitwa wspólnotowa osób, które przyjęły Szkaplerz Karmelitański przy relikwiach św. Jana Pawła w Kaplicy Adoracji.
  • W przyszłą niedzielę po mszy o godz. 11,00 spotkanie dzieci przygotowujących się do I Komunii Świętej wraz z ich rodzicami. Spotkanie dotyczy min. przymiarek alb komunijnych.
  • Przypominamy o organizowanej pielgrzymce do Turcji Śladami św. Pawła Apostoła. Aktualny i ostateczny termin wyjazdu to 26. 06. – 06. 07. 2023. Pielgrzymka 11-dniowa w czasie której zwiedzamy Stambuł, Ankarę, Efez, Kapadocję, Pamukkale, Pergamon, Troja. W czasie pielgrzymki są zaplanowane trzy dni odpoczynku nad Morzem Śródziemnym. Zaktualizowany i pełny program znajduje się na stronie internetowej parafii. Zgłoszenia u proboszcza lub w kancelarii do końca marca.
DOSTOSUJ WYŚWIETLANIE