Ogłoszenia Duszpasterskie na II Niedzielę Wielkiego Postu

Ogłoszenia duszpasterskie na II Niedziele wielkiego Postu

05 marca 2023

 1. Dzisiejszą niedzielę obchodzimy jako Dzień Modlitwy, Postu i Solidarności z Misjonarzami. Po mszach świętych zbiórka ofiar do puszki na pomoc misjonarzom.
 2. We wtorek odbędzie się kolejny Krąg Biblijny.
 3. W środę obchodzimy Dzień Kobiet. Już dzisiaj wszystkim Paniom składamy jak najserdeczniejsze życzenia Bożego błogosławieństwa i wszelkich potrzebnych łask. Podczas mszy świętych tego dnia będziemy wszystkie panie ogarniać naszymi modlitwami.
 4. W środę również odbędzie się kolejna Katecheza Wielkopostna poświęcona kolejnemu z grzechów głównych – Nieczystości. Początek katechezy o godz. 18,45. Po około 30-minutowej konferencji odbędzie się Adoracja Najświętszego Sakramentu.
 5. Zachęcamy do udziału w tradycyjnych nabożeństwach pasyjnych. Droga Krzyżowa będzie sprawowana w piątki o godz. 17,15, na którą zapraszamy wszystkich, także dzieci. W ten piątek będzie odprawiana w intencji osób uzależnionych i ich rodzin. Gorzkie Żale będą celebrowane w niedziele o godz. 17,15 z kazaniem pasyjnym oraz procesją eucharystyczną.
 6. W poniedziałki i czwartki o godz. 18,45 w naszej świątyni są prowadzone katechezy Nowej Ewangelizacji. W czasach zagubienia i zwątpienia chcemy wspólnie podążać za światłem Bożego Słowa, które daje światło na nasze życie. Zapraszamy.
 7. W najbliższą sobotę po wieczornej mszy świętej będzie miała miejsca Adoracja Najświętszego Sakramentu w intencji uzdrowienia duszy i ciała. Będzie to wieczór uwielbienia Boga, który nas odkupił krwią swojego Syna na drzewie krzyża.
 8. W przyszłą niedzielę 12 marca młodzież przygotowująca się do przyjęcia Sakramentu Bierzmowania będzie miała spotkanie formacyjne po mszy o godz. 12,15.
 9. Dzieci przygotowujące się do I Komunii Świętej wraz z rodzicami zapraszamy na dodatkową mszę święta w niedzielę 12 marca o godz. 16,00. Po mszy odbędzie się krótkie spotkanie dla dzieci.
 10. Za dwa tygodnie, 19 marca, rozpoczną się nasze parafialne Rekolekcje Wielkopostne, które poprowadzi Ojciec Ksawery Kujawa ze Zgromadzenia Misjonarzy Krwi Chrystusa. Potrwają do wtorku 21 marca.
 11. W minioną niedzielę na potrzeby parafii zebrano 4350 zł, natomiast na pomoc dla Ukrainy zebrano 2150 zł. Wszystkim dobroczyńcom i ofiarodawcom składamy serdeczne podziękowania.
DOSTOSUJ WYŚWIETLANIE