Ogłoszenia Duszpasterskie na III Niedzielę Wielkiego Postu

Ogłoszenia duszpasterskie na III Niedzielę Wielkiego Postu

12marca 2023

  1. W najbliższą sobotę i niedzielę 18 i 19 marca przy Ełckiej Kurii diecezjalnej odbędą się Weekendowe Katechezy Przygotowujące do zawarcia sakramentu małżeństwa. Szczegóły na stronie internetowej Wydziału Duszpasterstwa Rodzin.
  2. We wtorek po wieczornej mszy świętej odbędzie się kolejne spotkanie Kręgu Biblijnego.
  3. W środę 15 marca o godz. 18,45 odbędzie się kolejna Katecheza Wielkopostna poświęcona tematowi Zazdrości. Po 30-minutowej konferencji odbędzie się Adoracja Najświętszego Sakramentu.
  4. W przyszłą niedzielę, 19 marca, rozpoczniemy nasze parafialne Rekolekcje Wielkopostne, które poprowadzi Ojciec Ksawery Kujawa ze Zgromadzenia Misjonarzy Krwi Chrystusa. Potrwają do wtorku 21 marca. Prosimy o dar modlitwy w intencji całej naszej wspólnoty, która będzie uczestniczyć  w tych rekolekcjach, a osoby chore i cierpiące prosimy o ofiarowanie swoich cierpień w intencji tych rekolekcji.
  5. Uroczystość św. Józefa jest przeniesiona w tym roku na dzień 20 marca.
  6. Sakramentalny związek małżeński zamierzają zawrzeć Marcin Mickiewicz, kawaler, zamieszkały w parafii tutejszej oraz Natalia Chludzińska, panna, również z parafii tutejszej; Mariusz Walicki, kawaler, z parafii św. Tomasza w Ełku i Natalia Krukowska, panna, z parafii tutejszej; Piotr Baliga, kawaler, z Giedlarowa, oraz Joanna Żółtek, panna, z parafii tutejszej. Gdyby ktoś wiedział o przeszkodach zachodzących pomiędzy wymienionymi narzeczonymi jest zobowiązany do poinformowania duszpasterzy.
  7. Do wieczności w minionym miesiącu Pan Bóg powołał Jerzego Nawrockiego, Mariusza Chomę, Kazimierza Zająca, Stanisławę Mużyło, Macieja Czajkowskiego, Teresę Chodnicką, Jarosława Frylicha, Cezarego Dąbrowskiego, Stanisława Świeczko i Wacławę Klepadło. Powierzajmy ich Miłosierdziu Bożemu.
DOSTOSUJ WYŚWIETLANIE