Ogłoszenia duszpasterskie na V Niedzielę Wielkanocną

Ogłoszenia duszpasterskie na V Niedzielę Wielkanocną

07 maja 2023

  1. W poniedziałek 8 maja będziemy obchodzić Uroczystość Św. Stanisława Biskupa i Męczennika – Patrona Polski.
  2. We wtorek po wieczornej mszy świętej zapraszamy na spotkanie Kręgu biblijnego.
  3. W środę o godz. 19,00 odbędzie się spotkanie odnowionej Rady Parafialnej. Zapraszamy także liderów poszczególnych wspólnot działających przy naszej parafii.
  4. W czwartek po rannej mszy świętej Wspólnota Krwi Chrystusa zaprasza na adorację Najświętszego Sakramentu i wspólną modlitwę.
  5. W piątek o godz. 16,00 odnowienie przyrzeczeń chrzcielnych dzieci pierwszokomunijnych oraz pierwsza spowiedź. Prosimy o modlitwę w intencji dzieci przystępujących po raz pierwszy do spowiedzi i Komunii Świętej oraz za ich rodziny.
  6. W piątek po wieczornej mszy świętej odbędzie się Nabożeństwo Drogi Światła w intencji osób uzależnionych i ich rodzin.
  7. W sobotę 13 maja będziemy obchodzić kolejną rocznicę pierwszych objawień fatimskich z 1917 roku. Jest to uroczystość patronalna w naszym sanktuarium Matki Bożej Fatimskiej. Msze święte o godz. 7,00; o 12,00 – uroczystość I Komunii Świętej.
  8. O godz. 19,00 rozpocznie się Noc Fatimska. Od godziny 19,00 będziemy mogli uczestniczyć w Medytacji Maryjnej; następnie zostanie odmówiony Różaniec, który poprowadzi Wspólnota Matki Bożej Fatimskiej. O godz. 20,00 zostanie odprawiona Eucharystia, zakończona procesją z figurą Matki Bożej Fatimskiej. W czasie procesji będzie odśpiewana Litania loretańska. Prosimy o przyniesienie lampionów na procesję fatimską. Po procesji zostanie wystawiony Najświętszy Sakrament i rozpocznie się adoracja, która potrwa do godz. 22,30.
  9. Zachęcamy do nabycia książki o dawnym proboszczu katedry ks. Karolu Foksie. Mamy także do nabycia modlitewnik teściowych.
DOSTOSUJ WYŚWIETLANIE