Ogłoszenia duszpasterskie na 25 Niedzielę Zwykłą

Ogłoszenia duszpasterskie na 25 Niedzielę Zwykłą

24 września 2023

  1. W dzisiejszą niedziele obchodzimy 109 Światowy Dzień Migranta i Uchodźcy. Jesteśmy wezwani do solidarności i wrażliwości wobec tych, którzy muszą opuszczać swoje kraje i szukają ratunku przed głodem, wojną czy prześladowaniami.
  2. W naszej parafii od tego tygodnia rozpoczną Katechezy Nowej Ewangelizacji. Grupa młodych ludzi zaprosiła nas dzisiaj do uczestnictwa w katechezach, które będą głoszone w poniedziałki i czwartki o godz. 18,45, w naszej świątyni. Zechciejcie też zaprosić innych, szczególnie tych, którzy są daleko od żywej wiary i od Kościoła. W czasach gdy z niepewnością patrzymy w przyszłość, gdy wojna toczy się za naszymi granicami i gdy więzy rodzinne łatwo się rozpadają, wszyscy potrzebujemy umocnienia i doświadczenia spotkanie z Chrystusem – naszą jedyną Nadzieją i Mocą.
  3. We wtorek odbędzie się spotkanie Kręgu biblijnego. Zapraszamy na plebanię na godz. 18,45.
  4. W piątek będzie liturgiczne wspomnienie Świętych Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała.
  5. Za tydzień, w niedzielę, po mszach świętych odbędzie się zbiórka do puszek na utrzymanie Domu Samotnej Matki.
  6. Pan Bóg wezwał do wieczności w minionym czasie Józefa Lewandowskiego, Antoniego Remiszewskiego, Mariusza Wiśniewskiego, Marię Kopycińską, Teresę Wilczyńską, Andrzeja Woronowicza, Krzysztofa Ciołko, Ewę Żylińską, Honoratę Cimoch i Grażynę Ruszczyk. Wieczny im Pokój.
DOSTOSUJ WYŚWIETLANIE