Ogłoszenia duszpasterskie na 26 Niedzielę Zwykłą

  1. Rozpoczynamy październik, w którym gromadzić się będziemy z Maryją na modlitwie różańcowej. Będziemy rozważać historię zbawienia zawartą w 20. Tajemnicach Różańca. Nabożeństwa różańcowe rozpoczną się od dzisiaj i będą sprawowane o godz. 17:15 każdego dnia. Dzieci zapraszamy na różaniec, które same będą prowadzić z naszą pomocą we wtorki i czwartki o godz. 16:30. Zachęcamy do odmawiania różańca w rodzinach.
  2. W poniedziałek wspomnienie liturgiczne św. Aniołów Stróżów. W środę wspomnienie św. Franciszka z Asyżu, w czwartek wspomnienie św. Faustyny Kowalskiej, a w sobotę wspomnienie Najświętszej Maryi Panny Różańcowej.
  3. We wtorek z przyczyn od nas niezależnych, rano kancelaria parafialna będzie nieczynna. O godz. 16:00 bez zmian.
  4. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. Po rannych mszach tradycyjne nabożeństwa eucharystyczne. W piątek odwiedziny chorych od godz. 9:00.
  5. W sobotę będziemy obchodzić Noc Fatimską. Rozpoczynamy medytacją maryjną o godz. 19:00, a następnie zapraszamy osoby życia konsekrowanego do poprowadzenia różańca. O godz. 20:00 Msza święta zakończona procesją z figurą Matki Bożej Fatimskiej. Po Mszy adoracja Najświętszego Sakramentu do godz. 22:30.
  6. W przyszłą niedzielę na mszę o godz. 11:00 zapraszamy dzieci pierwszokomunijne z rodzicami. W czasie mszy dzieci otrzymają różańce i zostanie nad dziećmi odmówiona modlitwa wstawiennicza, która zainicjuje pierwszy etap przygotowania do I komunii Świętej.
  7. Również w przyszłą niedzielę na Mszy świętej o godz. 18:00 rozpocznie się oficjalne przygotowanie młodzieży do przyjęcia sakramentu bierzmowania. Prosimy młodzież, która wyraziła chęć rozpoczęcia przygotowania, aby była obecna na tej Mszy. Do tego czasu jest jeszcze możliwe zgłaszanie się. Po tym terminie nie będzie już możliwości zapisania się.
DOSTOSUJ WYŚWIETLANIE