Ogłoszenia duszpasterskie na III Niedzielę Wielkiego Postu – 3 marca 2024

1. W środę kolejna Katecheza Wielkopostna poświęcona tajemnicy Eucharystii. Początek o godz. 18,45. Po 20 minutowej konferencji rozpocznie się Adoracja Najświętszego Sakramentu.

2. W czwartek I Czwartek miesiąca. Po rannej mszy Wspólnota Krwi Chrystusa poprowadzi modlitwę przed Najświętszym Sakramentem w intencji powołań do życia kapłańskiego i zakonnego.

3. W piątek 8 marca przypada Dzień Kobiet. Wszystkie niewiasty będziemy w tym dniu szczególnie zawierzać Bożemu miłosierdziu. O godz. 17,15 odbędzie się Droga Krzyżowa, którą poprowadzi Wspólnota Domowego Kościoła. Modlitwą w tym dniu chcemy także ogarniać osoby uzależnione i ich rodziny oraz prosić dla par żyjących ze sobą, o odkrycie powołania do sakramentalnego małżeństwa.

4. W sobotę 9 marca po wieczornej mszy świętej odbędzie się Wieczór Uwielbienia z modlitwą o uzdrowienie duszy i ciała.

5. W przyszłą niedzielę rozpoczniemy nasze parafialne rekolekcje wielkopostne, które poprowadzi ks. Łukasz Malinowski. Potrwają do wtorku 12 marca. W poniedziałek i wtorek msze święte z nauką rekolekcyjną są zaplanowane na godziny: 7,00; 12,00; 16,30 (szczególnie zapraszamy dzieci) i 18,00.

DOSTOSUJ WYŚWIETLANIE