Ogłoszenia duszpasterskie na IV Niedzielę Wielkanocną – 21 kwietnia 2024 r.

  1. To już czwarta Niedziela Wielkanocna nazywana Niedziela Dobrego Pasterza. Rozpoczyna ona tydzień modlitw o nowe powołania do życia kapłańskiego, zakonnego i misyjnego.
  2. We wtorek 23 kwietnia obchodzimy Uroczystość św. Wojciecha – patrona naszej parafii i całej Diecezji Ełckiej. Uroczystość rozpocznie się nieszporami o godz. 17,00 w kościele Najświętszego Serca Jezusa, a następnie rozpocznie się procesja do katedry z relikwiami św. Wojciecha. O godz. 18,00 w katedrze będzie celebrowana uroczysta Eucharystia pod przewodnictwem Biskupa Jerzego Mazura 
    w obecności delegacji z całej diecezji. W tym dniu również będziemy powierzać Bożej opiece Biskupa Jerzego w dniu jego imienin. 
  3. We wtorek kancelaria czynna jedynie przed południem.
  4. Próba dzieci pierwszokomunijnych tylko w czwartek o godz. 16,00.
  5. W piątek (IV piątek miesiąca) adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 18,45 do 19,45 w intencji i z udziałem małżeństw, rodziców, dzieci przygotowujących się do i komunii, rodziców młodzieży przygotowującej się do sakramentu bierzmowania. Jest to kolejne wydarzenie związane Kongresem Eucharystycznym w naszej Diecezji.
  6. W przyszłą niedzielę – ostatnią w miesiącu, po mszy o 12,15 spotkanie Kół Żywego Różańca. Ofiary zbierane w tym dniu są przeznaczone na fundusz remontowy naszej parafii. 
  7. Za tydzień w niedzielę na mszy o godz. 18:00 zapraszamy kandydatów do bierzmowania wraz z rodzicami. Po mszy odbędzie się spotkanie.
DOSTOSUJ WYŚWIETLANIE