Ogłoszenia duszpasterskie na Niedzielę Zesłania Ducha Świętego – 19 maja 2024 r.

1. W zeszłą sobotę młodzież z naszej wspólnoty parafialnej otrzymała sakrament bierzmowania z rąk księdza Biskupa Jerzego Mazura. Życzymy naszej młodzieży, aby dary Ducha Świętego zostały przez nich przyjęte i pomnożone poprzez żywa wiarę i miłości do Boga i bliźnich.

2. Rozpoczęły się centralne dni naszego Kongresu Eucharystycznego. Codziennie, do Bożego Ciała zaplanowane są spotkania wokół Jezusa ukrytego w Najświętszym Sakramencie.

3. W poniedziałek o godz. 16,45 adorację podejmie Dzieło Nieustannej Nowenny Uczniów Jezusa. Po adoracji msza z Uroczystości Matki Bożej Matki Kościoła.

4. We wtorek adoracja od godz. 18,45 z udziałem małżeństw, chorych i cierpiących. Poprowadzą przedstawiciele rodzin. Szczególnie zapraszamy Domowy Kościół.

5. W środę Stacja Kongresu Młodzieży, która odbędzie się przed południem w Giżycku. Adoracja o godz. 18,45 prowadzona przez młodzież w naszej parafii.

6. W czwartek o 18,45 kolejny wieczór Seminarium Odnowy Wiary poprowadzony przez Wspólnotę Przyjaciół Oblubieńca. Dzień dziękczynienia za sakrament kapłaństwa.

7. W piątek we wspomnienie NMP Wspomożycielki Wiernych adoracja od godz. 18,45 poprowadzona poprzez Róże Różańcowe.

8. W sobotę o godz. 18,45 adoracja w intencji dzieci i z udziałem dzieci, prowadzi Wspólnota Krwi Chrystusa.

9. W przyszłą niedzielę obchodzimy Uroczystość Trójcy Świętej i Dzień Matki. Zwyczajem lat ubiegłych zapraszamy, aby Matce Bożej ofiarować różę. Można je przynosić już w zaczynającym się tygodniu. Stworzą one piękny bukiet, który ofiarujemy naszej niebiańskiej Matce. W tym dniu chcemy również zorganizować festyn parafialny, który by się rozpoczął o godz. 14,00 w ogrodzie za plebanią. Będzie ognisko, coś do ogniska, bigos i sporo atrakcji. I zapraszamy do skorzystania z okazji, aby pochwalić się i podzielić swoimi wypiekami. Zapraszamy wszystkich, a szczególnie mamy z dziećmi, dzieci pierwszokomunijne, scholę dziecięcą, ministrantów z rodzicami.

10. Wydział Duszpasterstwa Ogólnego zaprasza do wzięcia udziału w Ełckim Wieczorze Uwielbienia, które odbędzie się 26 maja 2024 roku (Niedzielę Trójcy Świętej) o godz. 19.00 w Amfiteatrze Ełckiego Centrum Kultury. W tym roku towarzyszyć będzie p. Viola Brzezińska.

DOSTOSUJ WYŚWIETLANIE