Ogłoszenia duszpasterskie na X Niedzielę Zwykłą – 9 czerwca 2024 r.

1. We wtorek po mszy wieczornej odbędzie się spotkanie Kręgu Biblijnego w domu parafialnym. Serdecznie zapraszamy.

2. W czwartek po wieczornej mszy świętej zapraszamy do wzięcia udziału w kolejnym spotkaniu Seminarium Odnowy Wiary poświęconemu tematowi Eucharystii. Spotkanie organizuje Wspólnota Przyjaciół Oblubieńca.

3. W piątek o 16,30 sakrament pokuty dla dzieci, które będą obchodzić rocznicę przyjęcia Komunii Świętej.

4. W niedzielę na mszy o godz. 11,00 dzieci klas IV szkoły podstawowej będą świętować I rocznice przyjęcia Pana Jezusa w Eucharystii.

5. Zapraszamy do wzięcia udziału w naszym Parafialnym Rajdzie Rowerowym, który jest przewidziany na sobotę 22 czerwca. Wyjazd o godz. 9,00. Na zakończenie rajdu planujemy spotkanie przy grillu z tyłu plebanii. Przewidywana trasa to około 20km. Prosimy o wcześniejsze zgłoszenie w celach organizacyjnych.

6. W tym tygodniu przypada wspomnienie liturgiczne we wtorek 11 czerwca Św. Barnaby Apostoła, w środę 12 czerwca Bł. Marianny Biernackiej, w czwartek 13 czerwca Św. Antoniego z Padwy, w piątek 14 czerwca Bł. Michała Kozala.

7. Za tydzień w naszej parafii gościć będziemy Wolontariat Misyjny Salvator. Młodzi wyjeżdżający na krańce świata podzielą się świadectwem Bożych projektów z różnych miejsc i opowieścią o jednej z wolontariuszek WMS -Helence Kmieć- młodej dziewczynie zmarłej w 2017 r. na misji w Boliwii, której proces beatyfikacyjny rozpoczął się kilka tygodni temu.

Można będzie wesprzeć projekty misyjne, nabyć pamiątki misyjne i pogadać z wolontariuszami, zapraszamy!

8. Pan Bóg wezwał do wieczności w minionym miesiącu: Jerzego Prószyńskiego, Jadwigę Wośkowiak – Świecińską, Irenę Bogdan, Alicję Bukowską, Artura Zalewskiego, Zdzisława mocarskiego, Zofię Galicką, Krystynę Oksiuta, Krystynę Poszechonów, Marka Dobkowskiego. Wieczny im Pokój.

DOSTOSUJ WYŚWIETLANIE