Ogłoszenia duszpasterskie na XI Niedzielę Zwykłą – 16 czerwca 2024 r.

1. Gościmy dzisiaj młodzież z wolontariatu misyjnego, którzy dzielą się świadectwem wiary oraz po mszach świętych zbierają ofiary na rzecz misji. Wszystkim darczyńcom serdecznie dziękujemy.

2. Rozpoczęły się zapisy młodzieży, która chce w przyszłym roku przystąpić do sakramentu bierzmowania. Można się zgłaszać po kartę zgłoszeniową w zakrystii bądź kancelarii parafialnej.

3. Trwają przygotowania do Pieszej Pielgrzymki na Jasną Górę, która wyruszy 28 lipca z katedry ełckiej. Przewodnikiem ełckiej grupy „Jaćwingowie” będzie ks. Kamil Wielgat, nasz wikariusz. W przyszłą niedzielę młodzież po mszach świętych będzie zbierała intencje różańcowe na pielgrzymkę. Ofiary składane z tej okazji będą przeznaczone na potrzeby pielgrzymki. Spotkanie organizacyjne i zapisy na pielgrzymkę w przyszłą niedzielę 23 czerwca o godz. 19,15 w salce parafialnej z tyłu kościoła.

4. W czwartek 20 czerwca nasza parafia włącza się w Diecezjalna Sztafetę Modlitewną w intencji powołań. Będziemy codziennie trwać na modlitwie w czasie mszy świętych i nabożeństw eucharystycznych w tej intencji do niedzieli 23 czerwca.

5. W sobotę 22 czerwca odbędzie się nasz parafialny Rajd Rowerowy. Początek o godz. 9,00 przy kościele. Trasa jest przewidziana na ok. 20 km. Po rajdzie spotkanie integracyjne przy grillu.

6. W przyszłą sobotę 22 czerwca kancelaria parafialna będzie zamknięta.

7. Serdeczne podziękowania osobom, które złożyły ofiary na rzecz renowacji ołtarza Serca Jezusowego. W imieniu wspólnoty parafialnej składamy wszystkim darczyńcom serdeczne podziękowania. Co tydzień za naszych parafian i dobroczyńców składamy ofiary mszy świętej.

DOSTOSUJ WYŚWIETLANIE